Pomoc Mobile GetLink


Co to jest Mobile GetLink? Nowa funkcja Mobile GetLink umożliwia partnerom Amazon tworzenie linków partnerskich do stron z opisami produktów na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem aplikacji zakupowej Amazon. Dzięki GetLink partnerzy nie muszą wchodzić do Strefy Partnera, aby tworzyć linki partnerskie i nie są zdani wyłącznie na tworzenie linków na komputerze.

Gdzie mogę znaleźć Mobile GetLink? Funkcja Mobile GetLink jest dostępna w mobilnej aplikacji zakupowej Amazon. Pobierz aplikację i zaloguj się przy użyciu danych dostępowych do swojego Konta Partnerskiego Amazon. Następnie wejdź na dowolną stronę produktu, kliknij pływający przycisk „Udostępnij” („Share”), po czym zobaczysz opcję „Kopiuj link partnerski” („Copy Associates Link”).

Jak mogę aktywować funkcję Mobile GetLink? Funkcja Mobile GetLink będzie automatycznie aktywna w aplikacji zakupowej Amazon, jeśli zalogujesz się przy użyciu danych dostępowych swojego Konta Partnerskiego Amazon.

Jak mogę wybrać link do stworzenia, jeśli posiadam kilka TrackingID i/lub StoreID? Kiedy klikniesz przycisk „Udostępnij” („Share”), zobaczysz dostępne StoreID oraz TrackingID ponad przyciskiem „Kopiuj link partnerski” („Copy Associates Link”). Następnie możesz przewijać opcje, aby wybrać StoreID i/lub TrackingID, którego chcesz użyć.

Czy mogę tworzyć linki dla innych stron niż strony z opisami produktów? Funkcja Mobile GetLink jest aktualnie dostępna wyłącznie dla stron z opisami produktów.

Czy funkcja Mobile GetLink jest dostępna za pośrednictwem przycisku „Udostępnij” („Share”) dla wszystkich kategorii produktów? Funkcja jest dostępna dla większości kategorii produktów *za wyjątkiem* pięciu poniższych: e-booki, audible, cyfrowe magazyny, cyfrowa muzyka oraz sklepy luksusowe.

W jakich krajach dostępna jest funkcja Mobile GetLink? Funkcja Mobile GetLink jest dostępna we wszystkich sklepach internetowych Amazon za wyjątkiem Chin.

Na jakich platformach mobilnych dostępna jest funkcja Mobile GetLink? Aplikacja Mobile GetLink jest dostępna na iPhone i telefony z systemem Android.