Jak mogę stworzyć prosty link tekstowy do określonego produktu w serwisie Amazon.de?

W naszej sekcji do tworzenia linków oferujemy wiele rodzajów linków, w tym linki przekierowujące do określonych produktów w serwisie Amazon.de. Mimo że zalecamy korzystanie z naszych narzędzi do tworzenia linków, aby zapewnić prawidłowe formatowanie oraz możliwość zakwalifikowania się do premii za link bezpośredni, otrzymujemy wiele zapytań dotyczących prostego linku tekstowego. Jeżeli chcesz stworzyć prosty link tekstowy do określonego produktu w serwisie Amazon.de, tu znajdziesz informacje o formacie linku, który należy użyć:

Ten format linku upoważnia do uzyskania premii za link bezpośredni.

Wystarczy zastąpić pola „ASIN” oraz „YOURASSOCIATEID” odpowiednimi danymi:

ASIN: ASIN to 10-cyfrowy kod używany przez serwis Amazon do oznaczania określonych produktów. Jest to skrót od „Amazon.de Standard Item Number”. Każdy produkt w naszym katalogu ma unikatowy numer ASIN. Numer ASIN każdego przedmiotu można znaleźć na stronie danego produktu w sekcji „szczegóły produktu” (Product Details), wraz z innymi informacjami, takimi jak ranking sprzedaży lub data wprowadzenia do serwisu. W przypadku książek wykorzystywano w przeszłości ich numery ISBN jako ASIN. Obecnie nie jest to jednak możliwe ze względu na wprowadzenie 13-cyfrowych numerów ISBN. Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj hasło „ISBN-13” w sekcji FAQ.

Dla przykładu: Jeśli chcesz podlinkować do tytułu „Harry Potter and the Deathly Hallows (Book 7) [Children’s Edition] (Hardcover)”, 13-cyfrowy numer ISBN to 978-0747591054, ale ASIN to 0747591059.

W przypadku kiedy chcesz podlinkować program Adobe Photoshop Elements 5 (PC), numer ASIN to B000IB9QXI.

YOURASSOCIATEID: YOURASSOCIATEID to unikatowy numer ID używany do identyfikacji konta partnerskiego. Generuje się on automatycznie przy przystąpieniu do Programu Partnerskiego.