Tworzenie linków

Czy mogę linkować do Amazon z mojej aplikacji mobilnej przy użyciu standardowych narzędzi Partnerskich?
Tak, możesz linkować do Amazon ze swojej aplikacji mobilnej przy użyciu standardowych narzędzi Partnerskich dostępnych w Strefie Partnera. Istnieją też dodatkowe API po stronie serwera, które dostępne są do celów integracji.

Rodzaje modułów reklamowych Amazon dla zoptymalizowanych stron internetowych i aplikacji

Linki tekstowe

Linki tekstowe pozwalają na tworzenie linków do każdej strony w serwisie Amazon, włącznie z indywidualnymi stronami produktów, stronami kategorii produktów, stronami wyszukiwania i stroną domową Amazon. Mogą one być bez problemu włączone we fragmenty tekstu na Twojej stronie, takie jak recenzje produktów.

Mobilne banery
Wymiary banerów desktopowych nie pasują do stron zoptymalizowanych do urządzeń mobilnych i dlatego nie mogą być na nich używane. By pomóc Ci w monetyzacji Twoich stron mobilnych, w 2014 roku zaczęliśmy oferować banery mobilne. Te banery obsługują wymiary, które doskonale dopasowują się do ekranów urządzeń mobilnych. Banery są również zoptymalizowane, by mogły wchodzić w interakcję z klientami na urządzeniach mobilnych. Banery mobilne są dostępne w następujących rozmiarach: 320x250, 320x50, i 125x125.
Banery responsywne
Do teraz, w przypadku posiadania responsywnej strony internetowej, trzeba było pisać kody, by obsłużyć optymalny wymiar banera dla każdego urządzenia. W przypadku oddzielnych stron na desktop i urządzenie mobilne, trzeba było wybierać inny wymiar banera dla każdej ze stron. Banery responsywne pozwalają na wbudowanie jednego kodu banera w Twoje responsywne strony na desktop i urządzenie mobilne i obsługę odpowiedniego wymiaru banera. Baner responsywny aktualnie wspiera umieszczenie leaderboard (baner horyzontalny). Obsługiwany wymiar banera zależy od szerokości nadrzędnego kontenera. Na przykład, jeżeli szerokość kontenera wynosi ponad 728 pikseli, obsługiwany jest wymiar banera 728x90. Na przykład, jeżeli szerokość kontenera wynosi mniej niż 728 pikseli, obsługiwany jest wymiar banera 320x50.
Integracja z platformami bloggerskimi
Najpopularniejsze platformy bloggerskie nie obsługują reklam nagłówkowych i bocznych na urządzeniach mobilnych. Ten paragraf dostarczy Ci informacji o tym, jak można wbudować mobilne moduły reklamowe na popularnych platformach bloggerskich, takich jak BlogSpot, by reklamy Amazon były widoczne dla klienta na urządzeniach mobilnych.
Integracja Aplikacji Mobilnych
Dotrzyj do swoich klientów na popularnych platformach mobilnych i zwiększaj swoje przychody. Uczyń swoją aplikację bardziej dostępną poprzez wbudowanie linków w każdą stronę na serwisie Amazon, włącznie z indywidualnymi stronami produktów, stronami kategorii produktów, stronami wyszukiwania i stroną domową Amazon.