Początki i podstawy

Regulamin aplikacji mobilnych

 • Ten Regulamin aplikacji mobilnych (“Regulamin aplikacji mobilnych”) dotyczy uwzględnienia Specjalnych linków w Twojej Zatwierdzonej aplikacji mobilnej. “My,” “nas,” lub “nasze” oznacza Amazon Service LCC lub każdą spółkę zależną, zależnie od przypadku. “Ty” oznacza użytkownika powiązanego z kontem przypisanym Zatwierdzonej aplikacji mobilnej. Wszystkie poniższe pojęcia napisane z dużej litery, które nie są zdefiniowane na tej stronie, są opisane w Warunkach Współpracy. Ścisła zgodność z Regulaminem aplikacji mobilnych wymagana jest przez cały czas i każde naruszenie Regulaminu aplikacji mobilnych automatycznie unieważni Warunki Współpracy.
 • Twoja aplikacja mobilna:
  1. a) musi być dostępna w sklepach z aplikacjami Google Play, Apple lub Amazon;
  2. b) musi być darmowa, a wszystkie linki Amazon muszą być nieodpłatnie dostępne;
  3. c) musi mieć oryginalną treść;
  4. d) nie może emulować funkcjonalności platformy zakupowej serwisu Amazon;
  5. e) nie może posiadać funkcji śledzenia cen i/ani funkcji informującej o obniżkach cen;
  6. f) nie może hostować stron internetowych Amazon ani renderować ich w WebViews;
 • Regulamin aplikacji mobilnych może zostać zmieniony w każdym momencie i według naszego uznania, a zmiana wchodzi w życie poprzez opublikowanie zawiadomienia lub zaktualizowanego Regulaminu aplikacji mobilnych. JEŻELI JAKAKOLWIEK ZMIANA JEST DLA CIEBIE NIE DO ZAAKCEPTOWANIA, JEDYNE CO MOŻESZ ZROBIĆ, TO ZAKOŃCZYĆ TWÓJ UDZIAŁ W PROGRAMIE. JEŻELI PO OPUBLIKOWANIU PRZEZ NAS NA STRONIE AMAZON.COM ZAWIADOMIENIA O ZMIANACH W REGULAMINIE LUB ZAKTUALIZOWANEGO REGULAMINU APLIKACJI MOBILNYCH W DALSZYM CIĄGU BĘDZIESZ UWZGLĘDNIAĆ SPECJALNE LINKI W SWOJEJ ZATWIERDZONEJ APLIKACJI MOBILNEJ, OZNACZAĆ TO BĘDZIE TWOJĄ WIĄŻĄCĄ ZGODĘ NA ZMIANY W TYMŻE REGULAMINIE.
 • Zastrzegamy sobie prawo, wykonywane według naszego uznania, do podjęcia odpowiednich akcji wobec nieautoryzowanego użycia Specjalnych linków lub jakiegokolwiek innego zastosowania, które nie jest zgodne z tym Regulaminem aplikacji mobilnych.

Już posiadam Konto Partnerskie, czy mam stworzyć nowe konto dla moich aplikacji?

 • Jeżeli Twoje już istniejące konto używane jest głównie do Twojej strony internetowej, zalecamy stworzenie Konta Partnerskiego dla Twoich aplikacji, które umożliwi śledzenie aplikacji i jej administrację. 
 • Jeżeli nie chcesz korzystać z dwóch różnych kont, to, poprzez użycie partnerskich narzędzi dostosowanych do urządzeń mobilnych, należy się upewnić, że Twoje istniejące linki działają poprawnie Chyba że w innym przypadku, nasze narzędzia linkujące będą działały z Twoją stroną mobilną. Narzędzia, takie jak oparte na Flashu widżety pokazują ikonę i wiadomość „Ten widżet/baner może nie funkcjonować na urządzeniach mobilnych”, dzięki czemu możesz unikać używania ich na Twoich stronach mobilnych. 

Jak zacząć?

 • Zapoznaj się z Warunkami Współpracy oraz Regulaminem aplikacji mobilnych.
 • Monitoruj Twoje aplikacje mobilne niezależnie od Twoich właściwości w Strefie Partnera, używając oddzielnego Store ID. Do korzyści zalicza się szczegółowe dane analityczne, raportowanie i dopuszczenie w przyszłości do promocji dla Mobilnych Partnerów. Możesz korzystać z tej samej nazwy użytkownika i tego samego hasła, i zwrócić się o przydzielenie nowego StoreID w Strefie Partnera. Dla każdej wersji mobilnego OS i każdej odmiany aplikacji używaj Tracking ID pod Twoim App StoreID.
 • Zarejestruj Twoje URL do pobierania w sklepie z aplikacjami w Strefie Partnera i stale aktualizuj URL. Jest to wymaganie programowe i pomaga ono nam w wyszukiwaniu promocji Partnerów Mobilnych.
 • Unikaj przekierowanych URL w Twojej aplikacji i wykorzystaj głębokie linkowanie z aplikacją do zakupów Amazon. Zaczynając od iOS9, głębokie linkowanie z aplikacją do zakupów Amazon jest domyślnie włączone. Przy użyciu Uniwersalnej Technologii Linkowania firmy Apple, klienci z aplikacją do zakupów Amazon będą automatycznie głęboko linkowani z odpowiednią stroną wewnątrz aplikacji. Pracujemy nad podobnych doświadczeniem dla systemu Android i poinformujemy Cię, gdy tylko będzie ono dostępne.

W jaki sposób mogę dostać pozwolenie na zintegrowanie linków Partnerów z moją aplikacją?

 • Aplikacje mobilne, które są zgodne z Warunkami Współpracy i Regulaminem aplikacji mobilnych będą kwalifikowały się do zatwierdzenia. Aplikacje, które tworzą kompletnie inne doświadczenia, niż te oferowane przez istniejącą, mobilną stronę internetową do zakupów na Amazon lub przez pakiet aplikacji mobilnych Amazon, będą brane pod uwagę w kwestii zatwierdzenia. Jeżeli aplikacja posiada funkcje, które naśladują aplikacje Amazon, nie będziemy mogli takiej aplikacji zatwierdzić. Aplikację, które koncentrują się głownie na funkcjach robienia zakupów, nie będą uwzględniane w procesie zatwierdzania.

Co nowego?

Aplikacje Mobilne | Aplikacje Programu Partnerskiego zatwierdzone przez twórców aplikacji mobilnych. Zgłoś się już teraz