Jak przeglądać i zarządzać wszystkimi treściami, które zostały stworzone przeze mnie w serwisie Amazon?

Możesz przeglądać i zarządzać swoimi treściami, odwiedzając Widok właściciela strony na swojej stronie głównej i dotykając lub wybierając opcję „Zarządzaj treściami” z paska nawigacyjnego u góry ekranu.

Na stronie Zarządzaj zdjęciami i Lista pomysłów możesz wyszukiwać, sortować i filtrować wszystkie swoje treści. Możesz również sprawdzić stan swoich treści i uzyskać informacje zwrotne dotyczące moderacji. W przypadku urządzeń mobilnych stuknij menu z trzema kropkami, a w przypadku komputerów stacjonarnych wybierz przycisk Działania, aby uzyskać łącze do swoich treści, które można udostępnić lub usunąć.

  • W zakładce „Opublikowane” wyświetlana jest zawartość sklepu, która została opublikowana w serwisie Amazon i jest dostępna na Twojej stronie głównej.
  • W zakładce „Oczekujące” wyświetlana jest przesłana zawartość, która jest obecnie sprawdzana przez moderację Amazon.
  • W zakładce „Wersje robocze” wyświetlana jest zawartość, która ma status wersji roboczej (Uwaga: Obecnie nie można tworzyć wersji roboczych).
  • W zakładce „Wymaga uwagi” wyświetlana jest zawartość, która została przesłana, ale nie została zaakceptowana przez serwis Amazon, ponieważ została oznaczona jako niespełniająca wytycznych społecznościowych firmy Amazon.