Automatyczne powiadomienia dot. problemów z bezpośrednimi przelewami na konto – Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W ramach Programu Partnerskiego będziemy kontaktowali się z partnerami, jeśli otrzymamy z ich banku informację o problemie z realizacją bezpośredniego przelewu na konto. W tej sekcji FAQ znajdziesz odpowiedzi na większość pytań partnerów dotyczących tej nowej usługi.

Jak będzie wyglądał ten proces?

W ramach Programu Partnerskiego będziemy kontaktowali się z partnerami, jeśli otrzymamy z ich banku informację o problemie z realizacją bezpośredniego przelewu na konto. W tej sekcji FAQ znajdziesz odpowiedzi na większość pytań partnerów dotyczących tej nowej usługi.

Jak będzie wyglądał ten proces?

Około 3 do 5 dni roboczych po dokonaniu płatności wyślemy e-mail do partnerów, których płatność nie powiodła się, a ponadto w Strefie Partnera pojawi się informacja o błędzie. Jeśli otrzymasz takie powiadomienie, wejdź do Strefy Partnera, sprawdź nazwę odbiorcy płatności, numer konta bankowego oraz numer referencyjny banku. Gdy otrzymamy zaktualizowane informacje, ponownie przekażemy płatność do realizacji w ciągu 3 do 5 dni roboczych.

Gdzie mogę znaleźć swoje dane odbiorcy płatności?

1) Nazwa odbiorcy płatności na Twoim koncie musi być dokładnie taka sama jak nazwa właściciela konta bankowego. Możesz sprawdzić, jaką nazwę przechowujemy w naszej bazie danych, w Strefie Partnera>> Twoje konto >>Zmień informacje dotyczące odbiorcy płatności.

2) Numer konta bankowego i numer referencyjny banku możesz sprawdzić na stronie z opcjami płatności.

Co się stanie po aktualizacji moich danych?

Gdy zweryfikujesz swoje dane, przekażemy płatność do ponownej realizacji w ciągu 3 dni roboczych. Po zrealizowaniu płatności komunikat o błędzie zniknie z Twojego konta w Strefie Partnera. Środki powinny pojawić się na Twoim koncie w ciągu 10 dni roboczych.

Zaktualizowałem dane, ale wciąż widzę komunikat o błędzie w Strefie Partnera. Kiedy ten komunikat zniknie?

Większość płatności zostanie zrealizowana w ciągu jednego dnia roboczego lub szybciej. Jeśli po upłynięciu 3 dni roboczych wciąż widzisz komunikat, skontaktuj się z Obsługą klientów programu partnerskiego za pośrednictwem formularza kontaktowego. Twój problem zostanie niezwłocznie przeanalizowany.

Nie otrzymałem(-am) spodziewanego bezpośredniego przelewu na konto. Co mogę z tym zrobić?

Płatności są dokonywane do ostatniego dnia miesiąca, około 60 dni po zakończeniu każdego miesiąca. Jeśli nie otrzymałeś płatności do 10 dnia kolejnego miesiąca i nie otrzymałeś wiadomości o zwrocie płatności, w pierwszej kolejności skontaktuj się ze swoim bankiem. Jeśli bank potwierdzi, że nie otrzymał płatności, skontaktuj się z obsługą klienta w celu dalszej analizy sytuacji.

Czy mogę zmienić metodę płatności zamiast podawać dane mojego konta bankowego?

Tak, ale w tym celu musisz skontaktować się z obsługą klienta. Aby zmienić metodę płatności po otrzymaniu e-maila z informacją o błędzie w płatności, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Minęło 10 dni od zmiany danych mojego konta bankowego i wciąż nie otrzymałem płatności. Co mogę z tym zrobić?

Skontaktuj się z obsługą klienta. Jej pracownicy niezwłocznie przeanalizują problem dotyczący Twojej płatności. Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Czy istnieje podobny, zautomatyzowany proces dla partnerów, których płatności dokonywane są w formie czeku lub bonu podarunkowego?

Obecnie nie posiadamy zautomatyzowanego procesu powiadamiania o zwróconych czekach lub bonach podarunkowych. Jeśli jednak otrzymamy zwrócony czek lub bon podarunkowy, niezwłocznie powiadomimy Cię o tym mailowo. Jeśli nie otrzymałeś(-aś) spodziewanego czeku lub bonu podarunkowego, niezwłocznie skontaktuj się z obsługą klienta.